Skoda Kasko Sigortası

Skoda Kasko Sigortası Araç sahipleri birçok riskle karşı karşıyadır. Araç ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın diğer sürücüler, olumsuz yol koşulları, hava koşulları ve aracın ani arızaları çeşitli kazalara neden olabilir. Bu kazalar karşısında oluşabilecek zararlar bütçeyi sarsabilir, beklenmedik ve bazen aşılmaz ekonomik kayıplara neden olabilir.

Tüm hizmetleri Skoda yetkili servislerinden almak isteyenler, Skoda kasko sigortası ve çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneklerinden 7/24 saat hizmet veren asistan hizmetlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip olma şansına da sahiptir.

Skoda Otomobil Sigortası

Skoda kasko sigortası, Skoda araçlarına sahip araç sahipleri için özel bir poliçedir. Araç sahiplerinin olası risklerden korunmasını sağlayabilir. Risk oluşması halinde, hasarı en kısa sürede karşılar ve onarımların en doğru şekilde yapılmasını sağlar. Büyük küçük fark etmeksizin her türlü hasar Skoda yetkili servisi tarafından onarılmaktadır. Bu nedenle bakım sırasında orijinal parçalar kullanılır. Yetkili servis Skoda Auto’nun uzmanı olduğu için tavsiyeleri ve yönlendirmeleri çok önemlidir.

Profesyonel teknisyenler hasarı en doğru şekilde onarır ve müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Hasar durumunda hasar bedelinin tamamı Skoda kasko sigortası sözleşmesi ile yetkili serviste ödenecektir. Araç yetkili serviste onarıldığı ve orijinal parça kullanıldığı için aracın değeri korunur. Elbette bu parçalar yetkili servisler tarafından garanti edilmekte olup, uygulama her zaman en doğru şekilde uzmanlar tarafından gerçekleştirilir.

  • Orijinal Cam Değişimi

Garanti süresi içerisinde orijinal cam herhangi bir muafiyet ve hasar indirimi olmaksızın bir defa değiştirilecektir.

  • Mini Tamir Servisi

Araçta meydana gelen ufak hasarlar için anlaşmalı Skoda yetkili servis istasyonunda küçük onarım hizmeti verilmektedir. Bu aralıkta sağlanan hizmetler hasarsızlık indirim seviyesini etkilemez.

  • Yardım Hizmeti Ve Araç Değiştirme
Başka İçerik:  Kazada Hayvana Çarpınca Ne Yapılır?

Sigorta firmasının hizmeti kapsamında, kaza veya arıza durumunda aracın Skoda yetkili servis istasyonuna çekilmesini ve bakım periyodu (pert dahil) yılda iki kez 15 güne kadar değiştirilmesini sağlamak amaçlanır.

  • Yanlış Yakıt Doldurma

Arıza yakıt dolum garantisi ile araç yetkili bir benzin istasyonundan akaryakıt satın aldığında, hatalı dolum nedeniyle aracın mekanik hasarları ve masrafları sigorta kapsamındadır.

  • Anahtar Kaybı Garantisi

Araç anahtarlarına el konulması nedeniyle araç kilitleme mekanizmasının değiştirilmesi için garanti sağlanır.

İsteğe Bağlı Sınırsız Sorumluluk Sigortası
İsteğe Bağlı Sınırsız Sorumluluk Sigortası

İsteğe Bağlı Sınırsız Sorumluluk Sigortası

Sigorta şirketlerinin Skoda kasko sigortası müşterilerine sunduğu en önemli farklardan biri, sektördeki tüm araç grupları için “sınırsız” isteğe bağlı sorumluluk sigortası sağlayan tek sigorta şirketi olmasıdır.

Skoda Kasko sigortası ile aracınızı ve bütçenizi güvence altına alabilirsiniz. Türkiye’nin en olgun ve öncü sigorta şirketlerinde, aracınızın ihtiyaç duyabileceği tüm sigortaların yanı sıra benzersiz avantajlarla tek bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda teminat limiti sınırsız limite yükseltilebilir.

Skoda Kasko'nun Avantajları Nelerdir?
Skoda Kasko’nun Avantajları Nelerdir?

Skoda Kasko’nun Avantajları Nelerdir?

Skoda Motorlu Araç Sigortası, aracınızın hasar görmesi durumunda risk sigortası sağlar. Her türlü hasar onarımları profesyonel teknisyenler tarafından Skoda yetkili servisleri korumasında yapılır. Yalnızca Skoda Orijinal Parçalar kullanılır ve hasar masrafları eksiksiz olarak ödenir. Sigortalı, sözleşmesiz hizmetler için tazminatın yaklaşık olarak %30’unu öder. Skoda kasko sözleşmesi bulunan Skoda Yetkili Servisleri zararı tam olarak karşılayacaktır.

Aracın tamir edilemeyecek derecede hasar görmesi veya çalınması durumunda bu durum aracınızın ilk geçiş tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde gerçekleşebilir ve nakit teslim ücreti dahildir. Skoda kasko sigortası ile poliçe el kitabında belirtilen yetkisiz çekim, sigara yanığı ve daha birçok riski teminat altına alabilirsiniz. Hizmet verildikten sonra 24 saat içinde hasarlı aracın onarımı tamamlanamazsa geçici araç temin edilir. Hasar onarımları Skoda yetkili servisinde yapılacağından aracın ikinci el değeri korunur.

Başka İçerik:  Araç Sigorta Sorgulama İşlemi
Skoda Kasko Planı
Skoda Kasko Planı

Skoda Kasko Planı

Skoda kasko sigortası poliçesi birçok risk faktörü göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Bu planla, araç sahiplerine birçok riskle başa çıkmak için en büyük korumayı sağlayabilirsiniz. Ayrıca araçta bulunanların kazadan etkilenmemesi için planlar içerir. Bir kaza durumunda, sigortacı kusurlu olsa bile, zararı sigorta ettirilebilir.

Hasar oluşması durumunda müşteri temsilcisinden hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Bu sayede sigorta müşterileri doğru davranışı kolaylıkla benimseyebilmektedir. Uzmanların hızlı müdahalesi sayesinde en kısa sürede sorun giderilir ve araç en iyi şekilde tekrar hizmete sunulur.

Sigorta Satın Alın, Gönül Rahatlığı İçinde Aracınızı Kullanın
Sigorta Satın Alın, Gönül Rahatlığı İçinde Aracınızı Kullanın

Sigorta Satın Alın, Gönül Rahatlığı İçinde Aracınızı Kullanın

Aklınıza gelen birçok riske hazırlıklı olmak ve meydana gelen kayıpları karşılamak isteyen sürücüler için uygun çözümler sunan çeşitli sigorta ürünleri bulunmaktadır. Risk hesaplamaları yapmak yerine gönül rahatlığıyla araç kullanmak isteyen birçok sürücünün ilk tercihi sigortadır. Aracın trafikte karşılaştığı olumsuz koşulların yanı sıra daha birçok faktör de hasara neden olabilir. Park halindeki bir aracın hasar görmesi en yaygın durumlardan biridir.

Aşırı kötü hava koşulları da günümüzde daha yaygın olan hasara neden olabilir. Araçların çalınması, dış parçaların zarar görmesi ve çeşitli sosyal olayların veya doğal afetlerin etkisi olası risk faktörleridir. Sigorta ürünleri tüm olasılıklar hesaplanarak hazırlanan planlardır. Zorunlu trafik sigortası sadece üçüncü şahısların zararlarını kapsadığından, araç sigortası ürünlerinin korunması özellikle araç sahipleri için önemlidir.

Yorum yapın