Seat Kasko Sigortası Hakkında Her Şey

Seat Kasko Sigortası Hakkında Her Şey Günlük hayatta araçlar ile trafikte geçirilen zaman, her an gerçekleşebilecek riskleri de beraberinde doğurur. Bu riskler ile yaşamak her araç sahibinin bildiği bir gerçek. Her zaman dikkatli ve tecrübeli davranmak gerekir. Ancak yoğun olunan bazı zamanlarda ne yazık ki bu riskler ile karşı karşıya kalmak zorunda kalınabilir.

Seyir halinde iken sadece araç sahibi değil, ikinci, üçüncü şahıslar sebebi ile de kazalara maruz kalınabilir. Gerek yol durumu gerekse ani gelişen hava şartları ile birlikte birçok faktörü sıralamak mümkündür. Bu gibi durumlarda Seat kasko sigorta ile çalışarak üstünüze binen kaza sonrası işlemleri hafifletebilirsiniz. Bu şekilde oluşabilecek risklerin önceden tedbirini almış olursunuz.

Kasko Sigorta Sizi Teminat Altına Alır

Trafik beraberinde riskleri ve olumsuz çevre koşulları ile zararlar yaratır. Seat kasko sigorta bu zararlardan korunma yollarının en önemlisi arasında yer alır. Ancak kasko ve sigorta riskleri yok etmez ancak oluşabilecek risklere karşı bir güvence sağlar. Zararların ve risklerin önüne geçmek, öncesinde hazırlıklı olmak için kasko poliçesi satın almak en doğru vereceğiniz karalardan biri olur. Bu şekilde araç sahipleri ve sürücüler için son derece güven içinde hissederler.

Kusurlu tarafın kim olduğuna bakmazsınız yani kusursuz olma durumu, kusur oranına, kusurun kime ait olduğuna bakmaz ve hasar bedelini öder, araç tamir edilir. Bu gibi durumlarda çeşitli ek hizmetler alarak zor olan bu sürecin en kolay ve hızlı şekilde atlatılmasını kasko poliçesi satın alarak bu konfora ulaşabilirsiniz. Seat kasko sigorta aynı zamanda çalınma, park halinde araca zarar verilmesi gibi durumlarda hizmet verir.

Başka İçerik:  Araçlar Satılırken Kasko Sigorta Devri Yapma
Seat Kasko İşlemlerinde yetkili Servis Ve Maksimum Hizmet Kalitesi
Seat Kasko İşlemlerinde yetkili Servis Ve Maksimum Hizmet Kalitesi

Seat Kasko İşlemlerinde yetkili Servis Ve Maksimum Hizmet Kalitesi

Seat araç sahipleri için özel olarak geliştirilen Seat Kasko Sigorta oluşabilecek olumsuz durumlar için zararları karşılamak adına aracınızı teminat altına alır. Sizler için özel olarak, hassasiyet ve titizlik ile hazırlanmış kasko poliçesi ile birçok avantajlı fırsatlardan faydalanırken, araç tamir gerektiren bir durumda Seat yetkili servislerin ortaklığında yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Aracınızda ki hasar bu şekilde onarılır. Seat marka araçları tüm işlevselliğinden haberdar, işinde en iyi uzman personeller tarafından en iyi şekilde onarılır. Bu servisler de müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutularak orijinal parça kullanımı yapar. Değişen tüm parçalar orjinal parça garantisi altında olur. Araçlarınız bu şekilde ekonomik değerinden hiçbir şey kaybetmez.

Seat Kasko Sigortanız ile Bedelsiz Onarım Avantajları
Seat Kasko Sigortanız ile Bedelsiz Onarım Avantajları

Seat Kasko Sigortanız ile Bedelsiz Onarım Avantajları

Aracınızda oluşabilecek cam hasarları kasko poliçesi içinde yer alır. Mini onarımlar olarak geçen bu hizmet sene de bir kez yapılacak olan cam değişimleri kasko poliçelerinin hasarsızlık indirimlerinden etkilenmez. Bu mini onarımlar ücretsiz olarak yetkili servis tarafından yapılır. Seat marka aracın çalınması halinde araç sahibinin mağduriyeti karşılanır.

Araç anahtarı çalınması ya da kaybedilmesi durumda gerçekleşen çalınma durumlarında Seat kasko sigorta olarak limitler dâhilinde hizmet verir. Oluşabilecek bir kaza sonrasında araç yetkili olmayan kişiler ile çekilirse ve bu durumdan dolayı araçta yeni bir hasar meydana gelir ise bu tür hasar da kasko poliçeniz tarafından karşılanır. Deprem, sel, sigara yanığı, yangın gibi riskli durumları da Seat kasko sigorta olarak göz ardı edilmez.

Geçici Araç Hizmeti İle Konforunuzdan Ödün Vermeyin
Geçici Araç Hizmeti İle Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Geçici Araç Hizmeti İle Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Oluşabilecek kaza sonrasında aracınız 24 saat içerisinde tamir edilmez ise araç sahibinin mağdur olamaması adına geçişi araç hizmetleri verilir. Her türlü lastik patlaması, benzin bitmesi, araç arızası, akü boşalması gibi durumlarda yol yardım ekibinin hizmetlerinde fayda sağlanabilir. Kaza anında müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, doğru şekilde bir yol izlenmesi sağlanır. Seat kasko sigorta ile size özel kasko poliçenizin size özel çeşitli sebeplerden oluşan zararları en hafif şekilde atlatılması için düşünülerek planlanır.

Başka İçerik:  Pert Kasko Sigortası

Belirlenmiş limitler arasında hasar oluşumunda ekspere gerek duymadan işlemler gerçekleştirilir. Bu şekilde siz değerli müşterilere en hızlı ve kaliteli hizmet sunulur. Aracın yaş durumuna göre 10 yaşa kadar kapsayan bu Seat kasko sigorta işlemi yetkili olmayan servislerden alınacak hizmette de yanınızda olur. Bu gibi durumlarda toplam hasar bedelinin belli bir yüzdesine kadar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Seat Kullanıcılarına Yönelik Özel Kasko Hizmeti
Seat Kullanıcılarına Yönelik Özel Kasko Hizmeti

Seat Kullanıcılarına Yönelik Özel Kasko Hizmeti

Toplumsal ayaklanma hareketleri, yangın, sel gibi durumlar da Seat kasko sigorta olarak sizlere teminat vermesi oldukça önemli bir husustur. Hasarsızlık indirimi ile de seat kasko poliçesi satın alan kullanıcılara büyük avantajları da beraberinde getirir. Gelişen bir kaza sonrasında karşı taraf %100 hatalı olsa dahi hasarsızlık indirim hakkı korunur. Seat araç sahiplerine özel hazırlanan kasko poliçesi planına sahip kişiler tüm endişelerden kurtularak, araç kullanmanın huzuru ve rahatı içinde trafikte uzun saatler kalabiliyor.

Bizimle İletişime Geçerek Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Seat marka araç sahiplerine özel fırsatları yakalamak ve aracınıza ve size özel Seat Kasko Sigorta avantajlarını yakalamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet teminatı ile yollarda yanınızdayız.

Yorum yapın