Kia Kasko Sigortası

Kia Kasko Sigortası Günümüzde sık tercih edilen Kia marka araçların kasko sigortası yaptırması büyük önem arz eder. Özellikle ilk günkü gibi değerinde olması ve garantili olması için bunun büyük önemi vardır. Kia araç sahipleri yaptıracakları kasko sigortası ile araçlarını koruma altına alır. Sigorta uzmanları tarafından hazırlanan poliçe kapsamında aracınızda kasko sigortası yapılmış olur. Bu yüzden poliçenizin kapsamını çok iyi bilmeniz önemlidir. Kia müşteri hizmetleri çağrı merkezi hattı üzerinden de Kia kasko sigorta poliçeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özellikle her türlü detayı öğrenmek aracınız için çok önemlidir. Herhangi bir kaza, yangın, çalınma ya da karşı tarafa hasar vermeniz gibi durumlarda kasko sigortasının kapsamının ne kadar önem taşıdığını fark edersiniz. Bu konuda geç kalmamak adına aracınıza Kia kasko sigortası yaptırmanız tavsiye edilir. Bunun için de Kia müşteri hizmetleri birimini arayabilirsiniz.

Kısmi Kasko Sigortası Hizmeti
Kısmi Kasko Sigortası Hizmeti

Kısmi Kasko Sigortası Hizmeti

Yolculuk sırasında ya da yol üzerinde motorlu araç ya da araçlar ile çarpışılması durumunda ortaya çıkan hasar ve kaybın sigortalı kişiye ödenmesine kısmi kasko denir. Bu kasko kapsamı oldukça dardır. Bu yüzden çok fazla tercih edilmesi tavsiye edilmez. Sadece oluşan hasarın giderilmesi için ödeme yapılır.

Yangın, çalınma gibi olağan üstü durumlar ile karşı karşıya kalmanız halinde kasko sigortanız size ödeme yapmaz. Bu noktada da oldukça mağdur duruma düşebilirsiniz. Kia marka aracınıza kasko yaptırırken özellikle bu noktaya dikkat ederek kasko poliçesini hazırlatmanız önemlidir. Kısmi kasko olarak hazırlanması halinde zorda kalabilirsiniz. Bu durumu göz önünde bulundurmanız şarttır.

Başka İçerik:  Jeep Kasko Sigortası

Kasko Sigortası İle Teminatlı Olun

Kia kasko sigortası yaptırmanız halinde birçok teminatı da elde etmiş olursunuz. Trafik anında ya da park halinde iken oluşan tüm kaza ve hasarlarda kasko sigortasından ücret alırsınız. Bunun yanı sıra yangın ve çalınma durumlarında da kasko sigortanız sizi güvence altına alır.

Yapacağınız Kia kasko sigortası ile zarar ve risklerin önüne geçmiş olursunuz. Böylece araç sahibi olarak trafikte daha huzurlu hareket edebilirsiniz. Kısa süre içinde alacağınız kasko poliçesi sonrasında büyük bir rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Kasko Poliçesinde Yer Alan Hizmetlerin Kalitesi

Kia araç sahibi olan kişiler kendilerine özel olarak hazırlanan kasko poliçesi içeriğinden faydalanır. Kendilerini ve araçlarını garanti altına alan Kia araç sahipleri, birçok avantajlı durumu da satın almış olurlar.

Aracın herhangi bir arıza vermesi anında bile tamirat ve bakım işlemlerinde kasko poliçesi devreye girer. Böylece ücret ödemeden aracınızın bakım ve tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kasko poliçesinde bulunan hizmetlerin kaliteli olması neticesinde ise araç sahiplerinin çok daha huzurlu olduğu görülür.

Ücret Ödemeden Tamirat Yaptırın
Ücret Ödemeden Tamirat Yaptırın

Ücret Ödemeden Tamirat Yaptırın

Günümüzde Kia kasko sigorta işlemleri sonrasında aracınızın tamirat işlemlerini hiçbir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz. Pek çok hizmetin tamiratında hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak aracın anahtarının kaybolması ya da çalınması gibi hallerde belli bir ücret istenerek işlem yapılır.

Bu gibi durumlar farklı içeriklere sahip olmayı gerektirdiği için Kia kasko sigorta kapsamında ücretsiz olarak yapılmaz. Bunun bilincinde olarak hareket etmeniz gerektiğini asla unutmamalısınız. Bunların dışında eğer aracınız kaza anında çekici ile ya da kasko yetkilileri tarafından sunulan araç ile çekilmezse ve yeni bir hasar oluşursa kasko poliçeniz kapsamında bu hasarlar da ücretsiz olarak tamir edilir. Ancak ücret kapsamına giren diğer hizmetlerin neler olduğunu sigorta firması ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu ücretlerin ücretsiz yapılması için gerekenlerin neler olduğunu da konuşarak öğrenebilirsiniz.

Başka İçerik:  ASBİS No Nedir?
İkame Araç Hizmetinden Faydalanabilirsiniz
İkame Araç Hizmetinden Faydalanabilirsiniz

İkame Araç Hizmetinden Faydalanabilirsiniz

Kia araç sahibi olanlar herhangi bir kaza, yanma ya da çalınma gibi durumlarda ya da olası bir tamirat işlerinde araç sahibine ikame araç verir. Böylece aracınız olmadığı zamanlarda araçsız kalmaz ve işlerinizi rahat şekilde sürdürebilirsiniz.

Kasko poliçeniz kapsamında ekleteceğiniz ek maddeler ile ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede pek çok kişinin işlerinin aksamadığı görülür. Kia araç sahipleri de bu hizmetten faydalanabilir ve normal yaşantısına devam edebilir.

Araç bakım ve tamirat sürecinin özellikle uzun sürdüğü zamanlarda ikame araç hizmeti sizlere çok fayda sağlar. İşlerinizin aksamamasına yardımcı olur.

İletişim Kurmanız Halinde Kaliteli Kasko Hizmeti Alabilirsiniz
İletişim Kurmanız Halinde Kaliteli Kasko Hizmeti Alabilirsiniz

İletişim Kurmanız Halinde Kaliteli Kasko Hizmeti Alabilirsiniz

Firmalar ile iletişim kurmanız halinde Kia aracınız için kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile zorlanmanıza gerek kalmaz. Bu sayede kaliteli bir hizmeti almış ve faydalarını fark etmiş olursunuz.

Kısa süre içinde Kia kasko sigorta poliçeniz hazırlanır ve sizlere sunulur. Onay vermeniz halinde kaliteli bir kasko hizmetini satın almış olursunuz. Yapacağınız sözleşme sonrasında aracınız o andan itibaren kasko sigortası kapsamında sayılır. Ve bu sayede daha rahat bir sürüş keyfine sahip olursunuz.

Sizler de bu hizmetten mahrum kalmayın ve bir an önce sıfır ya da ikinci el Kia araçlarınız için kasko sigortası yaptırın. Ön görülemeyen olaylara karşı aracınızı ve kendinizi koruma altına alın.

Yorum yapın