Ford Kasko Sigortası

Ford Kasko Sigortası Birçok araç sahibi genellikle zorunlu trafik sigortası dışında kasko sigortasını görmezden gelir. Trafik sigortası kadar önemli olan kasko sigortası, aslında araç sahiplerinin yaptırması geren önemli bir sigorta türüdür. Trafik sigortası, herhangi bir kaza durumunda sigortayı yaptıranın değil, karşı tarafın zararını karşılayarak artan mali sorumluluğu kısmen teminat altına alır. Kasko sigortası ise aracınızın başına gelebilecek her türlü zararda sizin yanınızda olur. Deprem, sel, toprak kayması, fırtına, dolu gibi doğal afetlere karşı aracınızı korur ve aynı zamanda aracınızın başına gelebilecek hırsızlık ve çalınma olaylarında da aracınız güvence altına alınır.

Ford Kasko Sigortası Nedir?

Otomobil sektörünün lider şirketlerinden olan Ford Motor Company, 16 Haziran 1903 tarihinde Henry Ford tarafından Amerika’da kuruldu. Günümüzün en çok satan otomobilleri arasında yer alan Ford binek, spor, ticari ve arazi tipi modelleriyle de göz doldurur. Ford marka araç sahipleri için bir hayli değerli olan bu araç, Ford kasko sigortası ile güvence altına alınır. 

F kasko olarak da adlandırılan Ford kasko sigortası, sadece Ford marka araçlar için hazırlanır ve aracın hasar görmesi durumunda yetkili servislerde uzman kişiler tarafından onarımı gerçekleştirilerek müşterilere teslim edilir. Böylece aracın arızasından onarımına kadar geçen sürede sigorta şirketi araç sahiplerine destek olarak onların içini rahatlatır.

Ford Kasko Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Ford Kasko Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Ford kasko sigortası ile aracınızın camında meydana gelebilecek hasar orijinal cam kullanılarak onarılır. Deprem, sel, toprak kayması gibi doğal afetler ve terör eylemlerin doğan her türlü zarara karşı aracınızı Ford kasko ile teminat altına alınır.

Başka İçerik:  Kasko Değer Hesaplama İşlemi

Ford kasko sigortası birçok meslek grubuna indirim yapar, ayrıca Koç bünyesinde çalışan Koç Ailem sahipleri için de özel indirimleri vardır. Ford sigorta, diğer sigorta şirketlerine nazaran aracınızı daha hızlı onarır ve size ekspertiz işlemlerinde de avantaj sağlar. Ford kasko sigorta poliçesine ekleteceğiniz ek teminatlar ile sigorta kapsamını genişletebilir böylece avantajlardan fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Ford Kasko Sigortası Bütün İhtiyaçlarınızda Sizinle

Ford Kasko Sigortası Bütün İhtiyaçlarınızda Sizinle

Ford kasko sigortası, araç sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda ek teminatlar ile kapsamı genişletilebilir. Ek teminatlar, kişisel eşyalarınızı güvence altına alabileceği gibi radyo, teyp, kolon ve diğer araç içi ses sistemlerini de koruma altına alır. Aracınızın yağsızlık, susuzluk gibi bakımsızlıktan doğacak zararlarını da poliçeye ekleteceğiniz özel maddeler ile güvence altına alabilirsiniz.

Aracınızda oluşabilecek sigara benzeri yanıktan kaynaklanan zararlar da ek sözleşme ile teminat altına alınır. Ayrıca Ford kasko sigortası ile aracınızın kaybolan veya çalınan anahtarı nedeniyle kilit mekanizmasının değişmesinden ötürü araç sahibinin uğrayacağı maddi zarar da ek teminat ile sigorta kapsamına alınır. Böylece araç sürücülerinin aklındaki bütün sorunlar kasko sigortası ile giderilmiş olur.

Ford Kasko Sigortası ile Çekici Hizmeti

Ford Kasko Sigortası ile Çekici Hizmeti

Araç sahipleri için en zor durumlardan birisi de araçlarının yolda kalmasıdır. Teknik veya kaza gibi birçok nedene bağlı gerçekleşen bu durum sonrası sürücüler büyük sıkıntıya girer. Özellikle de aracı uygun olmayan dağ, bayır, ormanlık alan gibi yerde kalan araç sürücüleri için bu durum tam bir krize dönüşür. İşte bu noktada Ford marka araç sahipleri için özel olarak sunulan ve aracın yolda kalması durumunda çekici hizmeti sunan Ford kasko sigortası sürücülerin imdadına yetişir.

Ford kasko sadece sürücülerin araçlarını yetkili servise götürmekle kalmaz aynı zamanda aracın arızalanmasına neden olan teknik problemi de onararak araç sahiplerinin rahat bir nefes almasını sağlar. Ford kasko çekici hizmeti sadece şehir içinde değil şehir dışında da yolda kalan arabalara ücretsiz çekici hizmeti sunarak onları en yakın yetkili servise güvenle taşır.

Başka İçerik:  Kasko Yaptırmak için Evinizden Ayrılmayın
 Detayları ile Ford Kasko Sigortası

 Detayları ile Ford Kasko Sigortası

F kasko sigortası olarak da bilinen Ford kasko, geçerliliği bir yıldır. Ford kasko sigortası yaptıran bütün araç sahipleri uzman kadro, yetkili servis, orijinal parça gibi olanaklardan yararlanır. Aynı zamanda Ford marka araç kullanıcıları sigorta şirketinin sunduğu ayrıcalıklı fırsatlardan da yararlanır. Deprem veya terör saldırısı gibi durumlarda aracı zarar gören müşteriler için muafiyetsiz sigorta sağlayan F kasko aynı zamanda %65’e varan hasarsızlık indirimi ile de poliçenizi yeniletmenize olanak tanır. Ayrıca F kasko muafiyetsiz orijinal cam değişimi sağlayarak sizi ek masraflardan kurtarır.

Ford Kasko ile Avantajlı Fiyatlar

Ford sigorta ile güvence altına alınan araçlar ayrıca sigorta şirketinin müşterilere özel sunduğu avantajlı tarifelerden de yararlanabilir. Ford kasko sigortası öğretmen, hâkim, savcı, eczacı, polis, üniversite öğretim görevlisi, TSK mensubu, Vali, Kaymakam, 657’ye tabi memur gibi neredeyse tüm meslek gruplarına sunduğu %20’ye varan avantajlı fiyatlar ile poliçe alınmasına olanak sağlar.

Ayrıca Koç holding bünyesi çalışanlarına sunduğu ek avantajlarla da müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye çıkarır. Eğer sizde Ford marka otomobiliniz için uygun sigorta şirketi arıyorsanız yetkili bir Ford kasko şirketinde uzman bir kişiyle görüşerek aracınız için poliçe hazırlatabilir böylece aklınızda soru işareti kalmadan seyahatlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Yorum yapın