Fiat Kasko Sigortası Nedir?

Fiat kasko sigortası nedir? En azından bir trafik sigortası kadar önemli olup poliçe sahibine oldukça büyük kolaylık ve avantajlardan yararlanılmasını sağlayan bir sigorta türüdür. Zorunlu olan Trafik sigortası karşı tarafın sorumluluklarını üstlenirken Fiat kasko sigortası araç sahibinin görebileceği herhangi bir hasar ya da kazaya karşı tüm önlemleri alıp zararın karşılanmasına olanak sağlar. 

Araç sahipleri ve sürücüler tarafından oldukça yakından ilgi uyandıran kalite içeren bir sigorta türüdür.  Fiat kasko sigortası, telafisi zor durumlarda bile hayat kurtarıcı rolünü üstlenir. Sigorta şirketlerinin tümü hırsızlık, yangın, arıza, yolda kalma ve kaza sonucu oluşan araçta bulanan belirli hasarları kasko teminatına dâhil eder.

Fiat Kasko Sigortası Avantajları      

Fiat markalı bir kasko sigortasına sahip olmak başlı başına büyük bir ayrıcalıktır. Fiat kasko, firmada bulunan yetkili kişiler tarafından kesintisiz hizmet sunulması, pek çok konuda, Fiat kasko sigortası hakkında bilgi sahibi olunabilmeye yarayan uzman kişileri içerisinde barındırması birçok alıcı karşısında kaliteli hizmetler sunar.

Herhangi bir nedene bakılmaksızın aracın kasko sigortasını yaptırmak isteyen birinin aracının en iyi şekilde kullanılması açısından donanımlı ve uzman personellerin  kalite standartlarına uygun bir şekilde orijinal yedek parçaların aracında yer edinilmesi sadece Fiat kasko sigortası ile mümkündür. Fiat kasko sigortası diğer kasko sigorta şirketleriyle kalite standartları açısından büyük fark attıracak nitelikte hizmetler sunar.

Fiat Kasko Sigortasının Araçtaki Yeri

Fiat Kasko Sigortasının Araçtaki Yeri

Araç sahibinin aracında oluşan herhangi bir arıza, hasar ya da risklere karşı alınması gereken yeri oldukça büyük olan aracın durumu, Fiat tarafından güvence altına alınmaktadır. Aracın hasar fark etmeksizin aldığı darbeler ya da aracın kaza sonucu oluşturduğu risk grubunu onarmak oldukça mümkün olunması Fiat kasko sigortasına bağlıdır.

Başka İçerik:  Araç Muayenesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Aracın son teknolojiyle hiç hasar alınmamış bir görüntü sunulması sadece Fiat kasko sigortasına sahip kişilerin elde edebilecekleri yararlardan sadece bir tanesidir. Fiat kasko sigortası sayesinde araçta oluşan küçük hasarların onarımı poliçe süresi boyunca herhangi bir çizilme, kırılma, deri ya da kumaş parçalarının onarımı ücretsiz bir şekilde yapılır. Fiat kask sigortası yangın ve sağlık sigortasını da içeriğinde bulunur.

Fiat Kasko Sigortasının Tek Paket İçeriği

Fiat Kasko Sigortasının Tek Paket İçeriği

Fiat kasko sigortası, istenilen tarihe bakılmaksızın sigorta şirket yetkililerine kasko poliçesi üzerinde olmak üzere değişiklikler ya da geniş kapsama alanları sunar. Fiat kasko sigortası, oldukça geniş bir içeriğe sahip olup bulundurduğu avantaj ve yenilikleri tek pakette hizmete sunar. Fiat araçlar için kasko sigortası, hizmette bu sayede herhangi bir değişiklik ya da istenilen bir konuda ekleme yapılmasına gerek kalınmadan kolayca kullanıma sunulur.

Firma tüm sigorta işlem ve standartlarını müşterilerine tek pakette hizmet sunmaktan gurur duyar. Fiat kasko ayrıcalığıyla uzun araştırılmalarla vakit harcanılmaz ayrıca eşsiz ve harika fırsatlarla müşterilerine farklı yenilikleri de kolayca ulaştırmaya yardımcı olur.

Fiat Kasko Sigortasının Hizmeti

Fiat Kasko Sigortasının Hizmeti

Fiat kasko sigortası hizmet açısından rakiplerine fark attıracak nitelikte benzersiz hizmetler sunulmasında olağan bir hız kaydeder.  Fiat kasko poliçesi, araçta oluşan her türlü kazaları yetkili aynı zamanda donanımlı firma sahipleri tarafından kayıt altına alınarak güvenli bir hizmet sunmayı amaçlar. Araçta oluşan tüm risk gruplarına karşı önlem alınarak Fiat yetkili servislerinde en kısa sürede onarılır. 

İşlemlerin en kısa sürede tamamlanması yetkililerin müşteri memnuniyetine oldukça önem verdiklerinin bir gerçeğidir. Fiat kasko sayesinde aracın tüm onarım çalışmaları, yedek parça değişimleri orijinal hizmet anlayışının olduğunun bir göstergesidir.

Fiat Kasko Sigortasının Risklere Karşı Güvencesi

Araç sahibin aracı trafiğe çıkarmadan itibaren bir yıllık sürecin içerisinde ortaya çıkabilecek ya da yaşanabilecek herhangi bir kazada araçta oluşan tamir edilemeyecek boyuttaki hasarları ya da aracın çalınması durumunun tespit edilmesi durumunda peşin anahtar teslim bedeli karşılanmaktadır. Araçta oluşan kısmi zarar ya da hasarlarda sigorta bedeli eksilmez.

Başka İçerik:  LPG Ne Kadar Tasarruf Sağlar?

Hasar onarımı için aracın kasko ve poliçe beyanı yeterlidir. İşlem sırasında herhangi bir zabıt ya da tutanak tutulması söz konusu değildir. Araçta oluşan küçük çaplı riskler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Fiat Markasının Tarihçesi       
Fiat Markasının Tarihçesi       

Fiat Markasının Tarihçesi       

Fiat, dünyanın en güçlü ve sağlam otomobil markalarından biridir. Giovanni Angelli tarafından 1899 yılında İtalya ‘da kuruldu. Torino’nun sanayi açısından oldukça gelişmiş bir yer olması Fiat markasının çok hızlı bir şekilde gelişim göstermesini sağlamıştır. Fiat, büyüme hızını zamanla en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır. Fiat ilk gelişim gösterdiği zamanlarda sadece tanımış kişilere özel araç üretimi yapmaktaydı.

Fiat markasının zamanla büyük gelişim göstermesi üzerine satış alanı tüm dünyaya yayıldı. Fiat markasının tüm dünyaya yayılması üzerine 1909 yılında ilk yurtdışı tesisini Amerika’ da kurmuştur. Amerika’ da kurulan tesisin fabrikasında araç listesinde traktör, tren, kamyonet, uçak, gemi motoru gibi araçlar yerini almaktaydı. 1922 yılında ise lüks araçların üretimi durdurularak kişiye özel araçlar tasarlanmaya başlanılmıştır. Fiat, bu gelişimler sayesinde şimdiki yerini almıştır.

Yorum yapın