Dacia Kasko Sigortası Hakkında Her Şey

Dacia  kasko sigortası içim sadece 3 adımda fiyatı anlayabilirsiniz. Belirli oranlarda hasarsızlık indirimi ile birlikte, bir takım meslek grupları için de farklı indirimler uygulanabilir. Bunun yanı sıra bütçe bazında sigorta fiyatları belirlenir. Sigorta şirketinizden alacağınız hizmetler dâhilinde;

 • Özel araba sigortası hizmeti
 • Ekonomik hizmetler

İle Dacia kasko sigortası sayesinde, aracınız yolda yalnız bırakmayacak.

Dacia araç sahiplerine ayrıcalıklı otomobil sigortası hizmetleri sunmak için Sigorta şirketiniz ile işbirliği yapmanız halinde; Dacia araçlarının kaskolarını en uygun fiyata öğrenebilir ve size özel sigorta hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Araç kasko sigortanızı mutlaka yapın.

Dacia Markası Hakkında
Dacia Markası Hakkında

Dacia Markası Hakkında

Dacia, 1966 yılında Romanya’da kuruldu. Dacia, uçak parçaları üretmek amacıyla bir atölye olarak kuruldu. Dacia zamanla otomobil üretmeye başladı.

Bugün var olan tüm otomotiv pazarlarında Dacia araç modelleri;;

 • Modern teknolojiye sahip,
 • Tüketici beklentilerine dikkat etmek,
 • Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak

Şeklinde bir politika izler. Diaca, bir dünya markası haline gelirken; Romanya otomotiv endüstrisinin %50’sinden fazlasına sahiptir. Dacia, Renault tarafından satın alındıktan sonra daha büyük ve önemli Pazar payına sahip oldu. Dacia satış ve satış sonrası hizmet dağıtım hizmetleri LTD.ŞTİ. Türk otomobil pazarına girdmiştir. Peugeot 309’un örnek olarak ürettiği yeni nesil Dacia Solenza modeli Romanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde de önemli satış rakamlarına ulaştı.

Dacia SUPER NOVA’nın geliştirilmiş versiyonu olarak bilinen Solenza; 1999 yılında Renault, Dacia’yı bir dünya markası haline getirdi. Renault bunun için şimdiden araştırma ve geliştirme çalışmalarına başkadı. Dacia’nın genel merkezi halen Romanya’nın Arge kentinde bulunuyor. 12.000’den fazla çalışanı vardır. Dacia’nın hedefi Renault’un dünya otomobili olmaktır. Öte yandan Renault, Dacia’nın hedeflerine büyük yatırımlar yapıyor. Dacia, farklı ülke pazarlarında aktif ve güçlü adımlar atarak hedefine doğru ilerliyor.

Başka İçerik:  Filo Aracına Çarpan Kişilerin Tazminat Ödemesi
Dacia Otomobillere Kasko Yaptırmak
Dacia Otomobillere Kasko Yaptırmak

Dacia Otomobillere Kasko Yaptırmak

Sigorta firmaları, Dacia araç sahiplerinin sigorta seçimindeki tereddütlerine kesin çözüm buluyor.

Genel sigorta kapsamında bulunanlar;

 • İhtiyaçlara ve bütçeye en uygun Dacia kasko fiyatı
 • En iyi Dacia poliçe kapsamı
 • En uygun Dacia araba sigortasının seçimini destekleme
 • Ek destek

Aynı zamanda sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için; aracınızı tüm tehlikelerden de koruyabilir.

Dacia Kasko Fiyatları

Ülkemizde de büyük ilgi gören Dacia, Sandero, Duster, Lodgy, Dokker ve Logan modelleri ile ünlüdür. Dacia aracınızın kasko fiyatını kontrol etmek için Dacia kasko hesaplama için form doldurarak Dacia kasko fiyatını hemen alabilirsiniz. Her sene kasko fiyatları güncellenirken, kaskonun değer listesi, ek hizmetler vb. durumlar göz önüne alınır. Dacia kasko hesaplama teklifi için sigorta şirketinizle iletişime geçmeyi unutmayın.

Sigorta Satın Almadan Önce Yapılması Gerekenler
Sigorta Satın Almadan Önce Yapılması Gerekenler

Sigorta Satın Almadan Önce Yapılması Gerekenler

Dacia aracınız için sigorta satın almadan önce yapmanız gerekenler;

 • Anlaşmalı araç servis ağının genişliğine dikkat edin.
 • Anlaşmalı kredi kartının taksitli ödeme şeklinin yanı sıra, ödeme şeklinin esnekliği ve sigortalının ödeme planına karar verebilmesi de dikkate alınmalıdır.
 • Aracınızı tam anlamıyla koruyabilecek bir sigorta teklifi alabilmek için birden fazla sigorta şirketinden fiyat teklifi almanız çok önemlidir.
 • Daha önce herhangi bir hasar almadıysanız hasarsızlık indirimini uygulamanız gerekmektedir.
 • Ferdi kaza sigortasının içeriği ve sınırları karşılaştırılmalıdır.
 • Kasko poliçeniz kasko bedeline göre düzenlenmelidir.
 • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesinden önce sigorta başlar. Aslında birçok ödeme yöntemi var ve kolayca araba sigortası satın alabilirsiniz.
 • Özel koşullar altındaki küçük hasarların kapsamı iyi değerlendirilmelidir.
 • Politika oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinizden emin olmalısınız.
 • Teklifi veren sigorta şirketini kontrol etmek ve hasar sonrası hizmet kalitesini incelemek önemli bir detaydır.
 • Teklifinizdeki teminatı karşılaştırmak, size en uygun kasko teklifini bulmanızı sağlayacaktır.
Başka İçerik:  Kasko Sigortası Fiyatları Nasıldır?

Dacia Kasko Yaptırırken Doğru Ve Eksiksiz Bilginin Önemi

Dacia araç sigortasını satın alan kişinin beyanına dayalı bir sigorta sözleşmesinde, sigorta sahibinin sigorta şirketine doğru bilgi vermesi, sigorta poliçesinin normal işleyişini sağlamak için çok önemlidir. Poliçeyi hazırlarken anlamadığınız hususlar olabilir, bu hususlarda sigorta şirketinden araba sigortası için bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Anlamadığınız bir maddenin neleri kapsadığını bilmiyorsanız, hasar durumunda sigortanızdan yararlanamayabilirsiniz.

Özel Koşulları Atlamayın

Sigorta poliçesi hazırlanırken sigortacıya yönelik olmayan veya genel şartları etkileyebilecek sözleşmeler özel şartlara dahil edilebilir. Bunun için sigortalılar özel durumları detaylı olarak incelemelidir.

Sigorta Poliçenizi Ödediğinizden Emin Olun

Tam veya taksitli ödemeye karar verirseniz, ilk taksit ödendikten sonra kasko sigortası başlar. Başka bir deyişle, sigorta poliçesi, sigorta şirketi ile kararlaştırılan son ödeme tarihinden veya prim ödemesinden sonra yürürlüğe girer. Kasko poliçeniz onaylansa bile sigorta şirketi ödeme yapmamışsa sigorta başlamaz.

Feragat Başvurunuzu Kontrol Edin (Eğer Araba Sigorta Poliçenizde Mevcutsa)
Feragat Başvurunuzu Kontrol Edin (Eğer Araba Sigorta Poliçenizde Mevcutsa)

Feragat Başvurunuzu Kontrol Edin (Eğer Araba Sigorta Poliçenizde Mevcutsa)

Sigortalıya, sigorta bedelinin belirli bir yüzdesine kadar tazminat ödeyebileceğine karar verilebilir. Muaf tutulan hasarın bir kısmı sigortalı ile paylaşılacağından, kişinin ödediği prim tutarının iskonto edilmesi mümkündür. Bunun gibi; tazminat için ödediğiniz hasar miktarını etkileyen muafiyetin artılarını eksilerini değerlendirerek sigorta poliçesi durumunuzu doğrudan etkileyebilirsiniz.

Yorum yapın